Vše pro hygienické prostředi
Mám zájem
Menu

Dezinsekce

Máte problém s hmyzem?

Přemnožil se ve vaší domácnosti otravný hmyz? Pokud vás trápí štěnice, švábi, mravenci, blechy, nebo se v blízkosti vašeho domu nachází nebezpečné vosí či sršní hnízdo, jsme tu pro vás připraveni vám pomoci. Některé druhy hmyzu možná zlikvidujete svépomocí, ale u jiných se prostě neobejdete bez profesionální dezinsekce. Kontaktujte nás! Hmyzu vás zbavíme rychle a efektivně.

 

Co je to dezinsekce?

Jedná se o hubení škodlivého lezoucího a létajícího hmyzu, se zaměřením se především na hmyz žijící v blízkosti lidí. Z toho důvodu je nejlepším řešením zavolat si na pomoc odborníky, kteří mají k dispozici účinné nástrahy a postřiky.

Máte problémy s otravným hmyzem? Zavolejte nám, bude se vám věnovat tým profesionálních odborníků.

Dezinsekce je jednou ze tří služeb, které jsou známe jako DDD - deratizace, dezinsekce, dezinfekce. Je zaměřena především na likvidaci různých druhů hmyzu, které znehodnocují lidské potraviny. Patří mezi přenašeče infekčních chorob a mohou způsobit velké škody na vašem zdraví i majetku. Dezinsekce se provádí chemicky pomocí insekticidů a mechanicky pomocí lapačů, likvidace jednotlivých kusů, úklidem.

K nejčastěji prováděným zásahům patří dezinsekce štěnic, švábů, blech a mravenců.

V žádném případě nedoporučujeme provádět likvidaci škůdců svépomocí. Utratíte spostu peněz za nekvalitní přípravky a hmyzu se nezbavíte, tyto přípravky hmyz akorát podráždí. Přenechte tuto činnost na nás. Využíváme kvalitní hubící přípravky, a dbáme na bezpečnost. Situaci vždy řešíme diskrétně.

Kde se dezinsekce nejčastěji provádí?

Typická místa výskytu otravného hmyzu:

Jak při zásahu postupujeme?

Zajímá vás, jak taková dezinsekce hmyzu probíhá? Po příjezdu na místo naši odborníci nejprve zmapují výskyt nezvaných návštěvníků a zjistí, jak závažné je jejich zamoření. Zároveň vás upozorní na případné chyby v zabezpečení objektu, kde se otravný hmyz zabydlel. Poskytnou vám několik dobrých rad, jak výskytu hmyzu do budoucna předejít.

Jakmile naši profesionální pracovníci vyhodnotí, která z dezinsekčních metod bude nejvhodnější, dojde k samotnému hubení hmyzu. Dbáme na bezpečnost a používáme specializované dezinsekční prostředky. Můžete nám proto důvěřovat, že svou práci odvedeme kvalitně a účinně.

Provádíme dezinsekce v Ostravě a nejbližším okolí. Doprava zdarma.

Kolik stojí dezinsekce?

Zajímá vás, jaká je cena dezinsekce? Vždy záleží na stupni zamoření daného objektu a dále na tom, jaký druh se u vás přemnožil. Nebojte se nám zavolat a přesnou cenu dezinsekce vám vypočítáme po konzultaci.