Vše pro hygienické prostředi
Mám zájem
Menu

Likvidace štěnic

"Objevíme-li štěnice v bytě a již máme kožní problémy, je jimi byt dávno zamořen."

Probudili jste se ráno a zjistili jste, že máte na těle červené štípance, které se vyskytují na vašem těle v řadách alespoň po třech? Objevili jste u postele, či v rámu postele nebo na povlečení černé tečky? Pokud ano, tak s největší pravděpodobností se k vám domů nastěhovaly štěnice. Na nic nečekejte a kontaktujte náš tým proškolených odborníků, kteří škůdce bezpečně a efektivně zlikvidují!

 

Máte problém se štěnicemi?

Profesionální likvidace štěnic

Štěnice se na první pohled můžou zdát neškodné, ale doma je určitě nikdo z nás nechce. Tato malá potvůrka patří mezi parazity, kteří se živí lidskou krví a svými kousanci způsobují obětem nepříjemné kožní problémy. Krev je pro štěnice nezbytná pro další možný vývoj. Mají 5 nymfálních stádií a každé stádium se musí nasát krví, aby jejich vývoj mohl pokračovat. Mýty o tom, že štěnice se vyskytuje pouze ve špinavých a zanedbaných domácnostech, kde se neuklízí, není pravda. Štěnici je úplně jedno, zda máte doma čisto či nikoliv, přemnoží se i v dokonale čisté domácnosti.

Likvidace štěnic Ostrava a okolí - volejte 777 223 000

Nevíte si rady, jak zlikvidovat štěnice postelní co nejrychleji? Bojíte se, že se k vám štěnice po neodborném zásahu znovu nastěhují? Nepanikařte, nezoufejte a kontaktujte nás, jsme vždy připraveni vám okamžitě pomoci!

Likvidace štěnic u firmy Dezis.eu

Proč kontaktovat právě nás? S likvidací štěnic a dalších škodlivých škůdců máme dlouholeté zkušenosti. Díky specializovaným prostředkům s vysokou koncentrací účinné látky, které při likvidaci používáme, vyhubíme štěnice rychle a efektivně. Naši odborně proškoleni pracovníci, jsou vám vždy plně k dispozici a připraveni pomoct. Diskrétní řešení situace. Osobní přístup a poradenské služby.

Jak odborná likvidace štěnic probíhá?

Pokud jste se rozhodli pro naší společnost, snažíme se vyjíždět do  24 hod. od objednání, nebo dle domluvy termínu  s vámi. Veškeré důležité informace před příjezdem techniků, budete mít již k dispozici po předchozí telefonické domluvě. Na místo vyšleme naše zkušené pracovníky. Nejprve zmapujeme terén a vyhodnotíme stav  a stupeň zamoření. Upozorníme vás na možná riziková místa, aby se zabránilo možné migraci štěnic do okolních bytů. Budete seznámeni a upozorněni, čemu by jste se měli vyvarovat v následujících dnech po postřiku. Poté následuje celoplošný represivní postřik celého bytu vč.nábytku, postelí, podlahových ploch a stěn. Během zásahu můžete být v bytě přítomni. Každopádně doporučujeme po zásahu byt alespoň na pár hodin opustit a to z důvodu doby schnutí.

Nejčastější úkryty štěnic jsou:

Štěnice hubíme speciálními insekticidními přípravky s vysokou koncentrací účinných látek, které v drogerii či hobby marketu neseženete. Nemusíte se však o sebe bát, ani o své domácí mazlíčky. Vždy totiž dbáme na dodržování přísných bezpečnostních pokynů.

Co dělat a nedělat po zásahu?

Po zásahu je nutné dodržovat důležitá pravidla, úklidem byste mohli práci profesionálů zcela znehodnotit.

Po prvním zásahu můžete na zamořeném místě zaznamenat zvýšený pohyb štěnic, je to z důvodu aplikované látky, která štěnice přiotráví a ty poté začnou opouštět své úkryty. Po uplynutí několika dní by se však situace měla výrazně zlepšit.

Proč je nutné provést aplikaci insekticidů dvakrát až třikrát?

Dočetli jste se na internetu, nebo se vám někdo snažil namluvit, že dokáže štěnice zlikvidovat během jednoho zásahu? Rozhodně tomu nevěřte! Represivní zásahy specializovaných insekticidů je nutné zopakovat 2x až 3x (záleží dle stupně zamoření) a to vždy v rozmezí 14 dnů. Důvodem je postupné líhnutí vajíček, které postřik insekticidem nedokáže zničit.

Co pro nás musíte připravit před zásahem?

Před naším příjezdem udělejte těchto pár jednoduchých opatření.

Zamořený nábytek nikam nepřenášejte, ani ho nevyhazujte k popelnicím. Špatnou manipulací nábytku při likvidaci můžete ohrozit společný prostor v domě a tím okolní byty. Pokud bude technikem doporučena likvidace některých kusů nábytku, řiďte se jeho pokyny, jak správně nábytek zlikvidovat. Nikdy nelikvidujte nábytek před naším příjezdem!

Likvidace štěnic svépomocí

Mnoho lidí si myslí, že se štěnic dokážou zbavit svépomocí. Nechtějí utrácet velké částky za dezinsekční služby, nebo se bojí, aby se sousedi nedozvěděli, že mají doma štěnice. Pořizují si volně dostupné přípravky na likvidaci štěnic. Pozor! Jedná se však o vyhozené peníze. Běžně dostupné insekticidy a pasti jsou na štěnice neúčinné. Jejich jedová složka je velmi slabá a způsobuje rezistenci hmyzu. Navíc snižují účinek profesionálních postřiků a zvyšují tak celkové náklady na totální vyhubení štěnic. Stačí jeden neodborný zásah do jejich hnízda a štěnice se rozutečou po celém domě. Zbavit se jich pak bude mnohem těžší a ohrozíte i sousedy.

Přemnožili se u vás tyto krvelačné potvůrky? Ihned nás kontaktujte na telefonním čísle 777 223 000

 

Zdarma stažení letáku “Jak na štěnice” ZDE.

Nejste si jistí?

Foto hmyzu nebo štípance nám zašlete na e-mail: info@dezis.eu
ZDARMA škůdce určíme a nabídneme efektivní, cenově dostupnou likvidaci.